Hakkımızda


Verdiğimiz hizmetin adını taşıyan firmamızda Konut Hizmetleri kapsamında her türlü ihtiyacınıza karşılık veriyoruz. Çok farklı kategorilerde verdiğimiz hizmet yelpazemizi her geçen gün daha da genişleterek müşterilerimize ulaşıyoruz. Daima gülümseyen müşteriler anlayışıyla yürüdüğümüz bu yolda, aldığımız geribildirimleri birer kendimizi geliştirme fırsatına çeviriyoruz.

Banyo ve mutfaklarınızdaki her türlü tadilat ve yenileme için bizimle görüşmeden karar vermeyin. 2019 yılından bu yana gururla hizmet verdiğimiz sektörlerde Ege bölgesinin her noktasına ulaşma prensibiyle yolumuza devam ediyoruz. Aldığı hizmetlerden memnun olan müşterilerimizin geri dönüşleriyle motive oluyor, işimize daha çok aşık oluyoruz.

Evinizdeki her türlü tesisat tadilat ve onarım işlerinizi bize emanet edin. Alacağınız sonuç karşısında memnun olacağının garantisini veriyoruz. İşinde uzman ve deneyimli ekiplerimizle daima sonuç odaklı çalışmalar yürütüyor, müşterilerimize gereksiz maliyetler çıkarmıyoruz. Daima en hızlı ve en ucuz çözümleri sunarak beğeninizi topluyoruz.

Konutlarınızın güvenliği, estetiği ve tadilat işleri bizden sorulur. Ege bölgesinde ikamet ediyorsanız, tüm bu hizmetler için yalnızca Konut Hizmetleri ile anlaşmanız yeterli olacaktır. Her geçen gün yeni trendlere uygun olarak ürün katalogumuzu genişletiyor ve son moda mutfak ve banyo ürünlerini size getiriyoruz. Temiz montaj ve kusursuz işçilik anlayışıyla istihdam ettiğimiz personelimizin sektörde deneyimli olmasına büyük önem atfediyoruz.

Hizmetlerimizi yalnızca mutfak, banyo ve tadilat işleriyle sınırlamıyor; çelik kapı, cam balkon, korkuluk gibi hem güvenlik hem estetik ürünleri de imal ederek evinize montajlıyoruz. İşin ustalarından oluşturduğumuz profesyonel kadromuzla değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alan uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz keşif hizmeti sunarak zaman ve para kaybetmenizi önlüyoruz. Vaktinizin değerli olduğunu biliyor, bu nedenle randevu vererek keşfe geliyoruz. Verdiğimiz gün ve saati geçirmeden dakik olarak adresinize gelerek ölçü alma, yer belirleme gibi keşif işlemlerini deneyimli ustalarımızla gerçekleştiriyoruz. Seçtiğiniz ürünlerin istenilen yere uygunluğu konusunda kesin bilgi veriyor, hiçbir şekilde mağduriyet yaşamamanız için tüm bilgi birikimi ve deneyimlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

En moda ürünleri takip ederek sürekli ürün yelpazemizi güncelliyor böylelikle evlerinizin de son modaya göre yenilenmesini sağlıyoruz. Yeni ev kuracaklar ve evini yenileyeceklere daima en trend ürünleri sunuyoruz. Ayrıca her bütçeye hitap eden ürün çeşitliliğimizi de koruyor, uygun ödeme seçenekleriyle her kitleye hizmet verebiliyoruz.

Daima tecrübeli ustalarımızla çalışıyor, müşteri memnuniyetinden taviz vermiyoruz. En temiz işçiliği çıkarmaya garanti veriyor, ustalarımızın arkasından temizlik yapmanıza bile gerek bırakmıyoruz. Özellikle elektrik ve doğalgaz tesisatındaki arızalarınızı büyük titizlikle gerçekleştiriyor, mümkün olan en hızlı şekilde evinizi yeniden kullanıma açıyoruz.

Sahada deneyim sahibi ekiplerimizle arıza tespitini nokta atışı yapıyor, gereksiz masraflarla uğraşmanızı önlüyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda çok kıymetli olan zamanınızı da çalmıyor, en kısa sürede evinizi teslim ediyoruz. Tüm Türkiye’ye hitap eden bir firma olma vizyonuyla çıktığımız bu yolculukta değerli görüşleriyle yolumuzu aydınlatan müşterilerimize ayrıca teşekkürü borç biliyoruz.